Dodaj do obserwowanych

Ważne informacje

Opis

WITAMY W NASZEJ SALI ZABAW DLA DZIECI!

Mali Odkrywcy to niewątpliwie najciekawsza i najbardziej odkrywcza Sala Zabaw dla Dzieci.

Wśród ciekawej dla dzieci planetarno - ewolucyjnej scenerii przygotowaliśmy przestrzeń zabawową

z dużą klatką zabaw i innymi atrakcjami. W naszej ofercie mamy też interaktywną podłogę, która wykorzystując najnowsze technologie nie tylko świetnie bawi, ale też uczy i rozwija sprawność fizyczną dzieci. Wśród atrakcji znajdują się również basen z kulkami, zjeżdżalnia, trampolina, piłki gimnastyczne i wiele, wiele innych.

Konsola Kinekt pozwala przenieść się uczestnikom zabawy w świat wielkiej przygody, światowego sportu czy tańca.

GALERIA ZABRZE / UL. WOLNOŚCI 273 / POZIOM I

Sala zabaw dla dzieci

Sala Zabaw Mali Odkrywcy to niewątpliwie najbardziej niezwykła, najciekawsza i najbardziej odkrywcza Sala Zabaw dla Dzieci.
Wśród ciekawej dla dzieci planetarno - ewolucyjnej scenerii przygotowaliśmy przestrzeń zabawową z dużą klatką zabaw, podłogą interaktywną "Magiczny Dywan", basenem z kulkami, zjeżdżalnią, trampoliną , piłkami gimnastycznymi, konsolą Kinect i wieloma innymi.
W naszej Sali Zabaw możecie Państwo pozostawić bezpiecznie Wasze dziecko pod czujnym okiem naszych pracowników i animatorów. Każde dziecko ma do dyspozycji szafkę zamykaną na kluczyk, w której można pozostawić niezbędne rzeczy.

Urodziny i przyjęcia

Jeżeli w domu brakuje Wam przestrzeni oraz pomysłów oferujemy Waszym dzieciom niezapomniane, kolorowe przyjęcia urodzinowe. Podczas każdych naszych urodzin zgodnie z zasadą Uczymy i Bawimy - jest czas na wspaniałą zabawę i czas na poznanie oraz wykonanie ciekawej pracy - wszystko pod czujnym okiem doświadczonego animatora. Nie ma w nich natomiast czasu na nudę.
Każde dziecko opuszcza urodzinki z własnoręcznie wykonaną pracą. Podczas przyjęć oferujemy malowanie buziek oraz układanie figurek z balonów. Każde przyjęcie to kolorowo i bajkowo nakryty stół oraz słodko - słony poczęstunek i napoje w cenie.

Grupy zorganizowane

Nasza Sala Zabaw to idealne miejsce dla grup zorganizowanych. Szczególnie zapraszamy grupy przedszkolne lub grupy dzieci ze szkół podstawowych. Proponujemy Wam połączenie szalonej zabawy i interaktywnej edukacji oraz zajęć ruchowych z wykorzystaniem naszej podłogi interaktywnej "Magicznego Dywanu" oraz chusty Klanza. Podczas Waszej wizyty Salę Zabaw przeznaczamy na Waszą wyłączność. Aby nas odwiedzić należy dokonać wcześniejszej rezerwacji.

Kawiarnia dla rodziców

Rodziców i opiekunów zapraszamy do naszej kawiarenki. Podczas pobytu tutaj możesz wygodnie rozsiąść się na wygodnych sofach i posmakować dobrej kawy i herbaty oraz odrobiny słodkości. Można z tego miejsca obserwować zabawy Twojego dziecka. Zapewniamy bezprzewodowy bezpłatny internet.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Zabrze, Wolności 273
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
88273…
  • od 12:00 do 20:00
  • od 12:00 do 20:00
  • od 10:00 do 20:00
  • od 10:00 do 20:00
  • od 12:00 do 20:00
  • od 12:00 do 20:00
  • od 12:00 do 20:00
Data ostatniej aktualizacji: 14.08.2019, 22:11

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Mali Odkrywcy
Sala | plac zabaw
Cena już od:
11 zł do 33 zł
W tym tygodniu atrakcję obejrzało
już 6 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook